Na tejto stránke vám ponúkam niekoľko poviedok z mojej tvorby. Jednak je to dekameron zo sekcie „Drogy, sex a nevera“ – deväť poviedok o deviatich slečnách a ženách, ktoré podľahnú droge, sexu a nevere, aby sa na záver stretli v poslednej poviedke.

Následne publikujem niekoľko ďalších poviedok o neverných postavách bežného života.

Prajem príjemne strávené chvíle pri čítaní.

Najnovšie poviedky

Poviedky

Ahoj

Utorok

V područí ega

Zmätená

Autobusová zastávka

Prerušené štúdium

Prísna výchova

Na rázcestí

Dekameron „Drogy sex a nevera“

Koľkokrát stojí človek na rozhraní rozhodnutia, ktoré zmení jeho ďalšie životné smerovanie? Ako sa rozhodne? Vďaka slobodnej vôli a všetkým možnostiam ľudstva, ktoré máme k dispozícii, smieme spraviť s naším životom čokoľvek. Jediné, čo treba vziať do úvahy, sú dôsledky našich činov. A častokrát sú to práve ony, ktoré nám zabránia konať podľa želaní nášho srdca a duše.

Nevera je práve prehra rozumu a jeho kalkulácií dôsledkov v boji s túžbou, dušou, srdcom a ich spontánnosťou a nespútanosťou. Rozum možno potom ľahko znevýhodniť drogami. Či už doslovnými, materiálnymi, ako alhohol, omamné látky alebo narkotiká, alebo drogou opojnejšou, ktorá neopantá iba telo, ale i dušu.

Všetky hlavné hrdinky tento boj zažili, a pomohol im k víťazstvu svojích citov a túžob. Každá vyrozpráva svoj príbeh, ktorý ovplyvnil ich život, premýšľanie a zdôveria sa s tým, ako vynaložili so zbraňou tak mocnou a nezvratnou akou je slobodná vôľa.

Výpovede týchto žien sa kedykoľvek môžu stať aj Vašou realitou. Vtedy si spomeňte, že ich dianie je len a len vo Vašich rukách. A nenechajte sa nikdy zmiasť dotieravým prízvukovaním dôsledkov, ktoré započujete vo Vašej mysli.

Poviedky

I. DENISA

II. JANKA

III. STANKA

IV. LUCIA

V. MONIKA

VI. MOMO

VII. ZUZKA

VIII. MIKI

IX. HELENA

X. VŠETKY