Každá ďalšia výhovorka a bezútešné presviedčanie sa o svojej nevine tvorili už len pochabú náplasť na mrzký kráter v duši, vyhĺbený nedávnou neverou. Ponižovanie srdca rozumom vyvoláva závislosť a sebaľútosť a človek je ponorený do dumania o prehrešku, ktorý spôsobil.

Darmo sa presviedčala, že šmyknuté kolená jej spôsobila rutina vzťahu a neustále hádky s partnerom, ktoré ju vyčerpávali. V momente, keď odsúhlasila vášnivý bozk s Maxom a povolila, aby si ju celú vzal a zažila s ním dokonalý orgazmus, v duchu si nahovárala, že nič nekorektné predsa nerobí. Vracia priateľovi iba úder, ktorý jej každodenne nakladal v podobe bremena žiarlivostných scén, obdobiami nevšímavosti a dlhým časom bez akéhokoľvek zblíženia. Milovala ho a on miloval ju. Aspoň si to vravievali. Slová predsa neklamú.

Bola presvedčená, že sa súložou s človekom, ktorý ju už dávnejšie priťahoval, vyrovná s každodennou starosťou a nenaruší tým chod vzťahu. Pustila svoj život zakázaným smerom a myslela si, že bude dosť silnou právnou zástupkyňou nevery, aby presvedčila porotu rozumu a života a nadobro porazila strnulý morálny zákon. Stále nevedela pochopiť súčasný náhľad na svet, terajšie naladenie ľudstva a komorný prežitok stredoveku, ktorý káže poslúchať a byť vlastnený, byť poslúchaný a vlastniť. Prečo je potom na smrteľnej posteli zrazu všetko odpustené a na neveru sa hľadí ako na malichernosť plynúcu z nerozvážnosti a pudového konania? Nemožno moment smrti preniesť do súčasnosti a nevernícke nepríjemnosti jednoducho a bez milosti pochovať? Aby už nikdy nikoho nezraňovali.

Vždy akceptovala jednorázový sex. Nechcela uveriť citom a vonkoncom nie možnosti, že by sa k Maxovi pripútala. Že by sa v nej snáď vynárali myšlienky na čas, ktorý s ním trávila a cítila sa dobre. Jednoznačne však nevedela zaprieť zvlhnutú vagínu, keď pomyslela na kvalitný orál, ktorý jej Max dokázal dopriať.

Stačilo, že na poslednej firemnej večeri sedela vedľa neho, cítila jeho parfém, vôňu potu, muža. Každým dotykom nôh v nej geometrickým radom rástlo libido a pocit voľnosti.

V poslednej dobe tiež často masturbovala a cítila neopodstatnené záchvaty zaľúbenosti. Krížilo sa jej pred očami a bolelo ju pri srdci, keď zistila, že si Max vzal dovolenku alebo ide s manželkou do divadla. Keď kráčala so svojím priateľom po meste, usmievala sa, no nenápadne pozerala po okolí a dúfala, že ju objavia Maxove oči. Bola zároveň šťastná aj nešťastná a nevedela to absolútne ovplyvniť a tento absurdný stav zmeniť. Najradšej by sa rozpolila a odovzdala každú zo svojich častí jednému z nich. Nežijeme však v rozprávke, a preto vždy bude jedna časť mysle tejto zmätenej ženy trpieť, kým tá druhá jasá. Presne tak, ako na poslednej biznis večeri, kde po podstolovej predohre rozpoznala Maxove signály vedúce na pánske toalety. V kabínke jej bez slova stiahol nohavičky a zhlboka vdýchol kúzlo jej klenotu. Po malej potrebe sa dnes ani raz neutrela, aby Maxovi dopriala to, čo pri dôverných rozhovoroch pri fľaši vína od nej žiada. Rád cíti silný pach a chuť svojej zverenkyne.

Nemali veľa času, preto len rýchlo vzala Maxov úd do úst a zohratým spôsobom ho zakrátko uspokojila a všetko prehltla. Vyšiel z kabíny ako prvý, kým ona si nedbanlivo utrela rozvlhnuté ohanbie, na chvíľu sa obzrela v zrkadle a vrátila sa tiež späť ku stolu a cestou si objednala kolu. Predsa len nebude zahraničným obchodným partnerom príjemné cítiť z tejto pôvabnej dámy Maxa. Hoci, muži sú často zvrhlí a delegácii by sa nezvyčajná sexuálna aróma vychádzajúca spomedzi červených pier distingvovanej obchodníčky mohla zapáčiť. Keby tak tušili, že pod priliehavou čiernou sukňou oveľa mohutnejšie rozvoniavajú orosené nohavičky. Iste by sa im hlava zaplavila množstvom štipľavých nápadov a už pri prvých myšlienkach by im stvrdli rozkroky. Tušili by totiž, že ruka, ktorú im podala táto štíhla bruneta s upravenými nechtami, bola ešte prednedávnom na jej ohanbí. Ani ich nezamrzí, že si jej meno poriadne nezapamätali, v predstavách ju pri milovaní budú oslovovať aj tak iba špinavo.

Po rokovaní sa Max so svojou kolegyňou rozlúčia so všetkými zúčastnenými a spolu odchádzajú privolaným taxíkom. Spolu tiež vystupujú. Maxova manželka je na služobnej ceste ďaleko od domova, a ich posteľ dnes nasaje šťavu cudzej ženy. Ženy, ktorá sa bude spotená a nezastaviteľne nadržaná prehadzovať, kričať a vzdychať po oboch stranách francúzskej postele, nechtami zvierať vankúš a pritláčať si doň hlavu, kým do nej Max bude vášnivo vrážať svoj úd. Ako jeden z mála jej doterajších milencov má veľmi hrubý a dlhý penis a pri každom vniknutí zažíva miernu bolesť, ktorá však vždy vrcholí neuveriteľnou slasťou. Max svoje ruky nenecháva ležérne položené na jej zadku. Nikdy nezabúda na hry s jej perlou rozkoše, čo ju rozpaľuje do bezvedomia. I preto zväčša skóre ich orgazmov zostáva nevyrovnané. S Maxom zažila už množstvo rôznych pocitov, ba dokonca i takých, ktoré nespoznala ani pri nespočetných masturbáciách. Nie raz sa pri špeciálnej Maxovej technike lízania jej klenotu spojenej s hrou prstov spravila namokro. Zašpliechala mu celú tvár a neváhala následne svoju šťavu ochutnať. Zlizovala ju z čela, líc, a nakoniec úst, čo zakončili francúzskym bozkom s príchuťou jej prirodzenia. Maxa to len znova nabudí a nanovo pokračuje ponorený do jej lona vo vyvolávaní nasledujúcej rozkoše. Naprosto miluje, keď sa mu táto vášnivá tridsiatnička odovzdá vždy, keď on chce a ako on chce. Nechá so sebou robiť naprosto všetko a napriek najrôznejším zvrhlostiam ho odmeňuje orgazmom.

Aj teraz, v posteli, ktorá dotvára nebezpečnú a zákernú atmosféru manželskej nevery, sa žena s bujným poprsím a pírsingom na chudom brušku nechá presvedčiť na hru policajta a prichytenej pacháteľky, ktorá si zaslúži poriadnu bitku. Lietajú facky a rany na zadok. A potom jej Max surovo vrazí tvrdý drúk do jej diery. Ešteže mala vždy problémy s nadmerným vylučovaním šťavy lásky. Takto to ide veľmi ľahko. Ťahá ju za vlasy a bláznivo ju miluje, až kým nepočuje jej výkriky. Max na ňu naozaj chemicky účinkuje. Kým sa dokončí a postrieka jej chrbát, ona už tretíkrát bude zatínať zuby a opäť neveriť, že sila chémie a príťažlivosti k tomuto mužovi ju len tak ľahko nepustí zriecť sa rozkoše. Po tom, čo obaja vyčerpane padnú, celé ovzdušie zaplaví buket lásky.

Zhlboka dýcha, oči má zatvorené a pomaly prichádza z krajiny túžby a voľnosti. Zároveň sa prebúdza do reality, do škaredého sveta reality, sveta rozumu, ega a morálnych zásad. Spolu s ňou sa prebúdza i jej svedomie a do mozgu vysiela signál upozorňujúci na nesprávne konanie a zákaz bytia. Nezostáva jej nič iné, len byť zmätená.

Dôkladne sa osprchuje, oblečie, potichu rozlúči s Maxom a príde domov. Z obchodného stretnutia, ktoré sa, nanešťastie, pretiahlo, lebo sa vyskytli nové body programu. Osprchuje sa ešte raz, ale už iba veľmi zrýchla a vkĺzne do lôžka vedľa jej priateľa. Zatvorí oči a pokúša sa zaspať. Zbytočne. Bude to iba ďalšia noc, kedy s rukou v lone a horkými slzami v očiach zaželá svojmu dlhoročnému priateľovi dobrú noc a odvrátená na bok zaspí dlhým tvrdým a bezsenným spánkom. Podľa jej poslednej myšlienky, ktorá na um prichádza každú noc – tentokrát snáď navždy.