Peťa sedela na prednáške zo sociológie, ako obyčajne, v poslednom rade. Vzduch sa v nevyvetranej aule zdal ťažší než v skleníku a celá prepotená a zničená sa zahlbovala čoraz viac do vlastných myšlienok, než aby počúvala nudnú profesorku. Opierala sa lakťami o pult pred sebou a hrala sa s ceruzou v rukách.

Mimovoľne jej prišiel na um zážitok, ktorý sa udial ani nie pred týždňom. Zážitok, na ktorý bude spomínať nie len počas nezáživných prednášok v nevyvetranej miestnosti, ale aj v luxusnom podniku, na pláži alebo keď bude vo voľnom oblečení v prítmí svojej izby chystať šikovne ukrytý vibrátor na šteklivé hry samej so sebou.

Dvadsať šesť ročnej brunetke nižšieho vzrastu, s typicky ženskými krivkami tela a kyprejším pozadím, bokmi a prsiami by nikdy nenapadlo, že prostá autobusová zastávka na rušnej ulici blízko jej školy, kde takmer každý deň čakávala na svoj spoj, sa stane útočiskom jej budúcich myšlienok a závratí.

Peťa bola napriek svojmu veku stále jedno bláznivé dievča, ktoré sa rado smialo a zabávalo. Hlboko vo vnútri ju však stále trápila úzkostlivá myšlienka odrážajúca číslo na váhe. Cítila sa byť pre mužov neatraktívna kvôli pár kilám navyše. O to viac to však kompenzovala príjemným vyžarovaním a neskrývaným životným optimizmom. A ešte jednou vecou – podmanivým úsmevom. Bola výrečná, zábavná, nekládla si pred ústa servítku a rada a často sa zabávala. Takto vyzbrojená sa mnohokrát pokúšala zviesť spolužiakov, mužov v baroch a na diskotékach, náhodných okoloidúcich, kohokoľvek, kto by ju po troch rokoch, čo sa rozišla s bývalým priateľom, dokázal rozveseliť a priviesť do jej života nový vietor a najmä uspokojoval aj jej náročnú sexuálnu túžbu. Zadaní a ženatí muži sú však opatrní a zbabelí a odvážneho flirtu sa ostýchajú. Slobodní sú netrúfalí a v konečnom dôsledku mnohí sa v prvom rade zaujímajú o figúru, nie humor a naladenie. Jej bývalý partner jej korpulentné tvary, naopak, miloval a bol z nich v siedmom nebi. Veľký zadok a obrovské prsia, ktoré sa pohupovali na mäkkom tele, elegantne prekrytom voľnými farebnými šatami. Maskovanie, od ktorého ju často odhováral a nútil ju nosiť minisukne a sieťové pančuchy, ktoré zvýrazňovali jej široké stehná. Tie časy sú preč.

Dnes, podobne ako každý deň po prednáškach a cvičeniach, čaká v sklenenom prístrešku na autobus, ktorý ju zavezie domov; do izby, kde sa bude venovať svojej nespokojnosti a depresii zo samoty a neukojenej túžby. Dnes však na autobus nasadne neskôr a domov sa vráti s úsmevom na perách a s chvíľkovou radosťou zo života.

Kúsok za zastávkou totiž zahliadla sympatického, nenápadného muža približne v jej veku. Dvadsaťpäťročný Denis chodil na rovnakú školu ako Peťa a všimol si, že dvakrát v týždni si ich pohľady k sebe nachádzajú cestu aj na tomto preľudnenom mieste. Potiahol si z cigarety a ešte raz sa pozrel na Peťu, aby sa presvedčil, že jej pohľad nebol predtým náhodný a nechcený.

Nebol. Peťa so záujmom sledovala jeho chlapčenské črty tváre a akúsi vyrovnanosť a spokojnosť. Zrazu sa cítila uvoľnene a šťastne, ako keď stretneme priateľa, ktorého sme dlho nevideli. Do žíl jej prúdila energia a zároveň slastné pocity napätia a vzrušenia z očakávania.

Denis sa ležérne pohol smerom ku nej, pričom zo seba nespúšťali zrak. Obom vyschlo v ústach a na špičke jazyka im uviazlo plaché “ahoj”. Predstavili sa a pri podaní ruky prešla Peťou vlna zimomriavok. Jej každodenná výrečnosť a decentná rebélia sa premenila na neisté reakcie a uviazla v jej hlave a pocitoch. Ako marioneta poslušne nasledovala Denisa, ktorý ju už bez ďalšieho vysvetľovania ťahá do jedného z obytných domov v okolí.

Potila sa a striasla ju vnútrná zima zo strachu z nečakanej situácie a nevedomosti, čo bude nasledovať. Rýchlo si premietala v hlave, či si ráno dala pekné nohavičky a kedy sa naposledy tam dole holila. A potom už nestíhala dychtivo spracovávať všetky vnemy prebiehajúceho diania. Z kontextu ju vyrušila len Denisova otázka a priamy pohľad do očí. Zaregistrovala vulgárne formulovanú ponuku na to, po čom tak dlho túžila. Roztriasli sa jej nohy vzrušením. Mimovoľne prisunula k sebe stehná, pretože cítila, že zvlhla. A len bezducho, a pritom plne uvedomele, privrela oči a kývla hlavou. Začala zápasiť s predstavami blížiaceho sa zážitku, najradšej by už nešla ani tých pár metrov a Denisa by začala bozkávať a obšťastňovať rovnako vulgárne, ako on predniesol svoju ponuku. Bola vzrušená a pocítila túžbu, ktorú navonok nedokáže vyjadriť ani skúsená pornoherečka.

Vošli do brány, prebehli dlhou chodbou a potom cez zamknuté dvere do pivnice vedľa rúr s teplou vodou, z ktorých sálalo v tomto chladnejšom upršanom dni príjemné teplo. Starostlivo sa presvedčili, že sú sami a v objatí sa začali provokatívne francúzsky bozkávať. Spočiatku jej vadil jemný pach cigariet, no každým momentom sa čoraz viac ozývala zabudnutá vášeň a tento nedostatok ju nechávala ignorovať. Vzrastala v nej ľahostajnosť k okoliu a situácii, rada si odmyslela nezvyčajné pivničné prostredie, neznámy dom nepoznaného chlapca. Sústredila sa na dôležitejšie faktory, na signály svojho tela, ktoré jasne dávali najavo jednu z primárnych potrieb. Čo všetko urobí táto osamelá žena nespokojná so svojim odrazom v zrkadle, keď zavetrí príležitosť? Akoto, že nespokojného človeka možno tak jednoducho presvedčiť?

Na temene hlavy zacítila Denisovu ruku, ako ju podopiera a tisne čoraz viac k sebe, pričom v ústach oddane spolupracovala s jeho mlsným jazykom. Pravú ruku Denis vsunul pod tesne zapnuté rifle, priamo pod nohavičky a zvedavými prstami zistil, že Peťa je viac ako pripravená. Dievča, ktoré ukájal šikovnými pohybmi ruky očividne dlho nemalo v náručí muža. Presvedčilo sa o tom samo, keď si Denis vložil vlhké prsty do úst a spoločne ich olízali. Do uší jej doľahol ďalší vulgárny príkaz, keď si neznámy chlapec, teraz už tiež rozpálený a presvedčený o pokračovaní tohto zvrhlého stretnutia, vypýtal orálny sex. Poslušne pokľakla, rozopla mu nohavice a vytiahla jeho úd. Uchopila ho oboma rukami a začala sať. Prirážala si ho do úst takmer až ku koreňu, a vôbec jej nevadilo, že sa miestami dusila. Práve naopak, len skutočne neukojená a sexu oddaná žena si takýto okamih dokáže dokonale vychutnať. Rytmicky pokračovala, pričom Denisovi jemne prechádzala jednou rukou po bruchu. Tempo stále zrýchľovala. Keď sa ju Denis snažil náznakom odtiahnutia upozorniť, že sa blíži k vrcholu, nereagovala. Neprestávala. Práve naopak, zapojila do práce obe ruky a sala čoraz viac, aby o chvíľu za tichého zavzdychania pocítila v ústach chuť semena. A prehltla.

Cítila v sebe ošiaľ a vzrušenie. Odjakživa milovala orálny sex, ktorým mohla svojho partnera uspokojiť a nerozumela rečiam jej kamarátiek a všeobecnej ženskej mienky, ktorá túto praktiku zavrhovala.

Oprela sa späť o teplovodné rúry, stiahla si nohavice po kolená a vyhrnula tričko. Spod neho vyčnelo väčšie bruško a boky. Profesionálnym spôsobom sa začala sama ukájať a na Denisovej tvári kontrolovala, či sa táto šou páči aj jemu. Stále sa spamätával z predošlého čísla, kedy mu cudzia žena dopriala orálny sex dokonca. Pohľad na dievča pri sebe, ktoré sa bez zábran a hanby oddáva masturbácii, ho pomaly opäť dostával do varu.

Priblížil sa k nej a zvliekol z nej tričko a podprsenku. Odhalil jej obrovské prsia s úzkymi dvorcami. Drsne ju schmatol za boky a ponoril sa do tejto nádhery. Chamtivo sa zaoberal dvoma masívnymi hračkami, lízal ich a veľmi opatrne hrýzol obe bradavky. Peťa hlasno dýchala a bez ohľadu na miesto a situáciu sa neobmedzovala vo zvukoch rozkoše a podobne vulgárnym slovníkom aký mal Denis ho vyzývala na súlož. Konal ako chcela. Začal ju milovať najskôr pomaly, potom však postupne pridával. Nechal ju vychutnávať pocity, ktoré tak dlho nezažila a tak silne po nich túžila. Pocity, ktoré z veselého dievčaťa spravia nenásytnú prostitútku, dievča, ktoré je ochotné a schopné dôjsť k orgazmu na teplovodnej rúre s cudzím chlapcom zo zástavky. Nepremýšľala však nad nimi pridlho, pretože onedlho v sebe pocítila dôkaz Denisovho vyvrcholenia, ktorý bol poslednou kvapkou k dosiahnutiu slastného záveru každej kvalitnej súlože.

Keď v nej doznievali príjemné pocity z práve prežitého orgazmu, sa spamätala, rýchlo sa strhla, vytiahla ruku z nohavičiek, tíško odignorovala nechápavý pohľad spolužiačky s potmehúdskym úškrnom na perách, usmiala sa a s mimovoľným pokrútením hlavy sa opäť zahľadela na nudnú prednášku o sociologických modeloch v nevyvetranej aule.